המלצות

מיגרנה

פעם, במציאות אחרת, לפני שהכרתי את שלי, סבלתי ממיגרנות על רקע הורמונלי. כל חודש, לפחות פעם בחודש אם לא יותר, במשך 3 ימים ברצף. חייתי מכדור לכדור כדי להצליח לתפקד איכשהו, רק שלפעמים הכדורים עזרו, ולפעמים גם זה לא. ואז הגעתי לשלי. היו גם המלצות על מדקרים ומדקרות אחרים, אבל כשהגעתי לעמוד העסקי שלה – ידעתי שזאת המטפלת שקיוויתי למצוא; כשדיברתי איתה בטלפון – ידעתי עוד יותר, כיום אני בטוחה: זה לא רק הניסיון המקצועי המרשים שעושה פלאים, אלא גם האישיות האדירה שקורנת ממנה. מאז, כבר חצי שנה ואחרי טיפולים ספורים בלבד, שבזכותם נותר לי להיזכר שלא-בנוסטלגיה איך פעם היו לי מיגרנות!!! תודה לך שלי יקרה, על יצירת מציאות חדשה עבורי, טוב לדעת שאת שם כדי לתמוך גם בעתיד במקרה הצורך. ממני בהמון אהבה, אדווה.

אדווה קריספין, קריית טבעון

כבד מוגדל

שלי יקרה, מבקשת להודות לך על ההקלה המהירה בכבד המוגדל שהיה לי. אחרי חודש של טיפולי דיקור עם מוקסה, בהם הרגשתי אוד מעשן, בתוספת ההנחיות הברורות שלך, באשר לדיאטת המיצים. קולך העדין, וזה שאת תמיד היית זמינה, ואם צריך, ממשיכה בטיפול, למרות הזמן הרב שחולף, העדינות שלך, והידע הרב שקיבלתי ממך עשו את שלהם.

ומה יש לדבר, חודשיים אחרי טיפול ניקוי הרעלים אצלך הכבד המוגדל שלי, ירד לחלוטין מגודלו, חזר להיות "רגיל", וכך גם כל בדיקות הדם. מעכשיו בכל מחצית שנה אני אצלך לניקוי רעלים. באוקטובר ובמאי!

תודה רבה מאוד.

ורדה, בנימינה

תמיכה בתופעות לוואי של טיפול אונקולוגי

הנני חולה אונקולוגית הסובלת מתופעות לוואי של כאבי מפרקים, גידים ושרירים. כמו כן, סובלת מגירודים ומתופעןת גיל המעבר. הודות לטיפולה המסור והמקצועי חל שיפור ניכר במצבי. הכרתי מטפלת מיוחדת עם לב ונשמה ענקית, מקצועית ואכפתית. ברצוני לומר תודה ענקית ומלאת הערכה שהכרנו.

תודה מכל הלב אורנה

דלקות חוזרות בכתף

הגעתי אל שלי עם דלקת חוזרת בכתף שהשפיעה עליי והפריעה לי בהתנהלות היום יומית שלי. טיפול של פעם בשבוע במשך חודשיים פחות או יותר וידי הקסם של שלי העבירו לי את הכאבים והדלקת כלא הייתה! קשה להסביר את התחושה תחת המחטים אבל זו חוויה יוצאת דופן שהייתי ממליצה לכל אחד לעבור אותה. שלי אני מתגעגעת! ומחכה שיתאפשר לנו להפגש שוב.

מיכל, תל אביב

תופעות גיל המעבר, אלרגיות, פציעות

שלי מטפלת בי בארבע שנים האחרונות מאז שנכנסתי לגיל המעבר בגיל 49. יש לי ליווי צמוד וכל פעם שיש לי הרעה בתסמינים, שלי תמיד היתה שם לייצב אותי, לעזור ולהקל על התסמינים המעיקים של גיל המעבר!! אני באמת לא יודעת איך הייתי שורדת את התקופה הלא פשוטה הזאת!!

מעבר לכך, שלי עזרה לי במקרים נוספים במהלך השנים האלה:

· כשהיה לי התקף אלרגיה חריף בתקופת האביב (לפני כשלוש שנים בפעם האחרונה!) אחרי טיפול אחד הכל עבר.

· כשמעדתי בהליכה בהר ועיקמתי את הקרסול שתוך כמה שעות התנפח ולא יכולתי לדרוך על הרגל, שלי הגיעה אלי הביתה באותו ערב ועשתה לי טיפול. למחרת קמתי ויכולתי לדרוך על הרגל שוב!!

· לפני כשנה וחצי חזרתי מטיול הליכה עם סנדלים שלא היו מתאימות לטיול עם דורבן בעקב הרגל. סבלתי מכאבים קשים ולא יכולתי לדרוך על הרגל. שלי שוב הצילה אותי הן בטיפולים והן בתרגילים שמאוד הקלו עלי ולאט, לאט יכולתי לחזור לדרוך על הרגל ולאחר כחודש לחזור להליכות הרגילות שלי.

· בחורף האחרון התחלתי שפעת עם חום, צינון ושיעול. עוד באותו ערב שלי הגיעה אלי לטיפול ולמחרת התחלתי להחלים!

כפי שאתם מבינים, במקום להגיע לרופא, בכל מצב של חולי, אני מתקשרת אל שלי והיא תמיד עוזרת לי להחלים הרבה יותר מהר מהרפואה הקונבנציונאלית וכמובן ללא תרופות, צילומים עם קרינה ועוד…

איריס, עמיקם

כאבי ברכיים

I first went to Shelly a few years ago because of pains in my knees. After a set of treatments I could walk , and bend pain free. Shelly is a very thorough and caring with her diagnosis and treatments. I have absolutely faith in her and her treatments, and highly recommend her. Accupuncture is an amazing tool. I know I will go back to her for any other ailment.

ניקול, בנימינה